Květen 2012

Nedá mi to...

19. května 2012 v 18:36 | Colette |  Já Colette
Prostě jsem objevila dokonalou písničku... je vážně úžasná, alespoň mně se hrozně líbí, má život. :) Mimochodem, mám pocit, že jsem se vrátila, jen mi sem nikdo nechodí... A lidi, já už nehodlám pokračovat v HP, půjdu si svojí cestou...


22. Vítr ve vlasech

17. května 2012 v 21:43 | Colette |  Na schovávanou
Další kapitolka Na schovávanou. :)

Pár drobností

17. května 2012 v 21:17 | Colette |  Já Colette
Tak mi zase habe a jdu vám napsat... Chtěla bych vložit nějakou kapitolku, asi to udělám. Jen nevím, jestli chcete Na schovávanou číst dál i když už víte, že ho nejspíš nikdy nedokončím? Taky si říkám, že bych sem mohla dát své nedopsané kapitoly Draka... prostě všechny, třeba to někomu vnukne nápad a bude pokračovat v té myšlence podle sebe :) Pokud byste chtěli v Drakovi pokračovat, stačí se mi jakkoliv ozvat, můžeme si o tom promluvit, o tom, kam měl směřovat děj a jak jsem si to plánovala. Vlastně bych byla ráda, kdyby se toho někdo ujal, jelikož... ten čas, který jsem u toho strávila, nerada bych, aby to vše přišlo vniveč.
Mimochodem, jsem se zase po nějaké době dala do psaní, jen vám to sem nebudu moci vkládat, je to totiž.... něco z mé hlavy, a pokud se to chystá vyrůst, nerada bych to dávala na net, kdo ví, třeba to pak jednou vydám :D Každopádně sháním SCHOPNÉHO betareadera, potřebuji něčí názor, někoho, komu bych mohla posílat kapitoly a diskutovat s ním o nich, nebo alespoň aby mi přinejmenším opravil sem tam nějakou tu chybku. Děkuji všem zájemcům, ozvývejte se normálně do komentářů :)

Takže se zatí mějte všichni :)